Gailītis pārliecināts par labāku sniegumu un izceļ Aizpura debiju

Jānis Gailītis. Foto: basket.lv

Pēc Latvijas izlases zaudējuma Igaunijai ar komentāriem dalījās valstsvienības galvenais treneris Jānis Gailītis un kapteinis Rihards Lomažs.

“Esmu pārliecināts, ka varam spēlēt labāk, stabilāk visā spēles garumā. Īpaši aizsardzībā,” intervijā Basket.lv sacīja Gailītis. “Šodien agresīva aizsardzība robežojās ar sliktu darbību groza apakšā un nepatstāvību lēmumos un darbībās. Kopumā aizsargājāmies viduvēji, noteikti varam darboties labāk, disciplinētāk.

Spēles sākums bija labs, turpinājumā bija labāks un sliktākas epizodes. Patika vairāku spēlētāju darbība, arī Ričarda Aizpura iekļaušanās spēlē.

Prieks, ka nebija traumu. Pēc dažām dienām sportiskā forma būs labāka, intensitāte un agresivitāte palielināsies, esmu pārliecināts, ka parādīsim labu sniegumu.

Igauņiem šodien bija “metienu diena”. Apsveicam uzvarētājus un gatavosimies tālāk.”

“Laba pārbaudes spēle, redzējām, kas strādā, kur vajag pielikt,” teica Lomažs. “Šajā sagatavošanās posmā normāli, bet tagad ļoti ātri jāapstrādā informācija un jācenšas darīt tās labās lietas, kas šodien bija.

Visi izspēlējās, nav pārdzīvojumu, tikai jāmācās no šīs pieredzes un jākļūst labākiem.”

Svētdien Latvija Rīgā tiksies ar Gruziju, bet pēc nedēļas izbraukumā aizvadīs Pasaules kausa kvalifikācijas spēli pret Nīderlandi.

Autors: Ričards Vambuts Source: Basket.lv

Komentāri (0)