
Stambulas “Anadolu Efes” klubs parakstījis līgumu uz trim gadiem ar horvātu spēka uzbrucēju Dario Šariču, kurš pēdējās deviņas sezonas spēlēja NBA.
Vakar jau vēstījām par Rolanda Šmita došanos prom no Stambulas kluba, bet šodien “Anadolu Efes” izziņojis papildinājumu – noslēgts līgums ar Dario Šariču pēc sistēmas 2+1.
Vienu gadu par Šmitu vecākais Šaričs NBA deviņu sezonu laikā piedalījās vairāk nekā pust’;ukstotī spēļu, pārstāvot Filadelfijas “76ers”, Minesotas “Timberwolves”, Fīniksas “Suns”, Oklahomsitijas “Thunder”, Goldensteitas “Warriors”, Denveras “Nuggets” un Sakramento “Kings”.
Šaričs NBA vidēji guva 10,3 punktus, izcīnīja 5,3 atlēkušās bumbas un atdeva 1,9 rezultatīvas piespēles.
Šaričam šī ir atgriešanās “Efes” rindās, jo viņš klubā spēlēja tieši pirms aizbraukšanas uz NBA. 2014. gada vasarā viņu “76ers” draftēja ar 12. numuru, bet spēka uzbrucējs izvēlējās vēl divas sezonas pavadīt Eiropā, pārstāvot tieši “Efes”.
Eirolīgā Šaričs piedalījies 55 mačos (2011-12, 2014-16), vidēji gūstot 10,1 punktu, izcīnot 6,0 bumbas un atdodot 1,8 piespēles.
Sagaidāms, ka 2026./2027. gada sezonā Šaričs ceturtā numura pozīcijā dalīs spēles laiku ar turku zvaigzni Erdžanu Osmani.
Saistītais raksts: Viedoklis: kurā Eirolīgas klubā vajadzētu nonākt Rolandam Šmitam?