Latvijas kapracis tiek pie jauna līguma ar “Efes”

Foto: FIBA

Stambulas “Anadolu Efes” klubs noslēdzis jaunu līgumu ar amerikāņu aizsargu Džordanu Loidu, kurš Polijas izlases sastāvā februārī sarūgtināja visu Latviju.

Stambulas grands otrdien oficiāli apstiprināja vienošanos, padarot 32 gadus vecā veterāna noturēšanu komandā par vienu no galvenajām kluba vadības prioritātēm, cenšoties atkal kļūt par īstu titula pretendentu.

Loids pagājušajā vasarā pievienojās Turcijas klubam no “Monaco”, un Eirolīgā 34 spēlēs demonstrēja augstu efektivitāti, vidēji laukumā pavadot 23 minūtes. Viņš bija viens no komandas uzbrukuma līderiem, vidēji gūstot 11,4 punktus, izcīnot 2,5 atlēkušās bumbas un atdodot 1,9 rezultatīvas piespēles.

Papildus pienākumiem klubā pieredzējušais aizsargs vēl vairāk nostiprināja savu reputāciju starptautiskajā arēnā, kļūstot par Polijas izlases galveno vilcējspēku “EuroBasket 2025” turnīrā. Viņš gandrīz vienatnē aizveda savu valstsvienību līdz negaidītai vietai ceturtdaļfinālā, turnīru noslēdzot ar iespaidīgu vidējo rādītāju – 22,4 punktiem spēlē.

Februārī Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēlē Rīgā tieši Loids ar precīzu metienu pēdējā sekundē izrāva poļiem uzvaru pār Latviju.

Lai gan Loida pieredze NBA aprobežojas ar 12 spēlēm Toronto “Raptors” sastāvā klubam vēsturiskajā 2019. gada čempionu sezonā, viņš var lepoties ar iespaidīgu karjeru Eiropas basketbolā.

Kopš debijas Eirolīgā 2019. gadā Loids pārstāvējis vairākus augstākā līmeņa klubus, tostarp “Valencia”, “Crvena Zvezda”, “Maccabi” un citus. Sava stabilā snieguma dēļ Loids kļuvis par 19. rezultatīvāko spēlētāju Eirolīgas vēsturē.

Autors: basketbolazinas.com

Komentāri (0)