Šosezon NBA būs rekordlielas play-off prēmijas

NBA gatavojas sadalīt lielāko izslēgšanas spēļu balvu fondu līgas vēsturē, un tas apliecina, cik nozīmīga pēcsezona ir kļuvusi ne tikai sportiskā ziņā, bet arī kā arvien svarīgāks papildus ienākumu avots spēlētājiem.

Kā ziņo Sportico, kopējais balvu fonds sasniedz 35,7 miljonus dolāru – par vienu miljonu vairāk nekā pagājušajā sezonā. Tiek saglabāta tradicionālā sistēma, kurā komandas tiek atalgotas atkarībā no tā, cik tālu tās aizkļūst cīņā par titulu.

Balvu sadalījums nav vienmērīgs un pieaug ar katru nākamo izslēgšanas spēļu kārtu, turklāt regulārās sezonas rezultāti arī ietekmē gala summu. Līga piešķir gandrīz 900 000 dolāru komandai ar labāko regulārās sezonas bilanci, tādējādi padarot katru uzvaru svarīgu vēl ilgi pirms play-off sākuma.

Komandas, kas izstājas agrīni, kopumā saņem aptuveni 480 715 dolārus, kas ir apmēram 32 050 dolāri katram spēlētājam 15 cilvēku sastāvā. Savukārt par izcīnītu titulu summa var sasniegt pat 12,8 miljonus dolāru jeb aptuveni 853 700 dolārus vienam spēlētājam gadījumā, ja “Thunder” izcīnītu titulu.

Gados jaunākajiem spēlētājiem un tiem, kuri spēlē par minimālajiem līgumiem, veiksmīgs izslēgšanas spēļu gājiens var nozīmēt ļoti ievērojamus papildu ienākumus, papildinot sportisko vērtību cīņā par titulu.

Autors: basketbolazinas.com Source: sportico.com

Komentāri (0)