
Vēl pirms brīvo aģentu tirgus atvēršanās “Suns” vienojusies par sadarbības turpinājumu ar Marku Viljamsu, kuram vajadzēja būt ierobežotajam brīvajam aģentam, ziņo ESPN.
Puses vienojušās par trīs gadu līgumu, kura laikā Viljamss nopelnīs 38 miljonus ASV dolāru.
Fīniksā Viljamss nonāca pagājušā gada drafta laikā, kad “Suns” un “Hornets” veica maiņas darījumu.
Aizvadītajā sezonā Viljamss piedalījās 60 regulārās sezonas spēlēs, kas ir viņa karjeras rekords, iepriekšējo labāko rādītāju apsteidzot par 16 mačiem.
Pavadot laukumā vidēji 23,6 minūtes, Viljamss izcēlās ar 11,7 punktiem, astoņām atlēkušajām bumbām, nepilnu bloķētu metienu un pārtvertu bumbu.
“Suns” turpina būt aktīva, jo Viljamss jau ir trešais spēlētājs, ar kuru tiks turpināta sadarbība. Iepriekš komanda vienojās ar Kolinu Gilespiju un Džordanu Gudvinu.