Veterāns Horfords paliks “Warriors” un aizvadīs 20. sezonu

Foto: Getty Images

Viens no NBA vecākajiem spēlētājiem Als Horfords turpinās karjeru, un viņš vienojies par divu gadu līgumu ar “Warriors”, ziņo ESPN.

Basketbolists izlēma neturpināt pašreizējo līgumu, atsakoties no sešiem miljoniem ASV dolāru, bet jūlijā viņš oficiāli parakstīs jaunu līgumu ar “Warriors”, kas būs uz divām sezonām 14 miljonu vērtībā.

Līgums būs pilnībā garantēts, un aizmainīšanas gadījumā Horfords saņems naudas bonusu.

Horfordam jaunā sezona būs 20. viņa karjerā, kļūstot tikai par 13. spēlētāju līgas vēsturē, kuram būs izdevies sasniegt šo robežu.

Pirms viņa to izdarījuši Lebrons Džeimss, Kriss Pols, Vinss Kārters, Dirks Novickis, Kevins Gārnets, Kevins Viliss, Roberts Perišs, Kails Laurijs, Judonis Haslems, Džamals Krofords, Kobe Braients un Karīms Abduls-Džabars.

“Dažus no galvas zināju, taču sarakstu neesmu redzējis,” komentēja Horfords. “Ir grūti kam tādam noticēt, un es esmu ļoti pateicīgs. Šajā līgā būt tik ilgi ir ļoti sarežģīti, tas prasa lielu atdevi, lielu upurēšanos un laiku. Jūtu, ka varu dot vēl ieguldījumu un būt nozīmīgs.”

Horfords komandai pievienojās pirms gada, un 45 regulārās sezonas spēlēs viņš vidēji guva 8,3 punktus, izcīnīja 4,9 atlēkušās bumbas, atdeva 2,6 rezultatīvas piespēles un bloķēja 1,1 metienu.

Iepriekš ziņojām, ka “Warriors” plānos ietilpst arī jauna līguma noslēgšana ar Kristapu Porziņģi.

Autors: Ričards Vambuts Source: ESPN

Komentāri (0)