Izspēlējies Islandē, Leimanis atgriežas Spānijā

Toms Leimanis, Basketbolazinas.com
Toms Leimanis. Foto: Diablos Rojos Básquetbol

Latvijas valstsvienības kandidāts Toms Leimanis parakstījis līgumu ar FEB Primera jeb Spānijas pēc spēka 2. līgas klubu “Ourense”.

Toms aizvadītajā sezonā paspēja uzspēlēt trīs dažādās komandās – Meksikā “Diablos Rojos” vienībā, “VEF Rīga” rindās, kā arī Reikjavīkas KR. Islandē Leimanis spēlēja kopā ar Linardu Jaunzemu un Rinaldu Mālmani, kopā izcīnot Islandes kausu un tiekot Islandes čempionāta ceturtdaļfinālā.

31 gadu vecais aizsargs Islandes līgā vidēji guva 17,3 punktus, atdeva 4,3 rezultatīvas piespēles un izcīnīja 2,6 atlēkušās bumbas. Toms realizēja 48,1% trīspunktnieku.

Tagad basketbolists parakstījis līgumu ar “Ourense” vienīu Spānijas FEB Primera līgā. Tā viņam ir atgriešanās līgā pēc vienas sezonas pārtraukuma. Spānijas pēc spēka 2. līgā Leimanis spēlējis jau četras sezonas, pārstāvot “Valladolid”, “Estudiantes” un “Obradoiro” komandas.

Karjeras laikā pieredzējušais aizsargs ārzemēs spēlējis arī Igaunijā, Grieķijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Lietuvā, Meksikā un Islandē.

Autors: basketbolazinas.com

Komentāri (0)