
Pieredzējušais latviešu basketbolists Rolands Freimanis pagarinājis līgumu ar Kataras klubu Dohas “Al-Rayyan”, spēlētājs apstiprināja basketbolazinas.com.
38 gadus vecais Freimanis pirms aizvadītās sezonas parakstīja līgumu ar “Al-Rayyan” klubu un Kataras līgā vidēji 32 minūtēs guva 17,0 punktus, realizēja gandrīz 35% trīspunktnieku, izcīnīja 7,3 atlēkušās bumbas, atdeva 2,4 rezultatīvas piespēles un pārtvēra 1,1 bumbu.
Klubs jau ziemā esot vēlējies pagarināt līgumu ar latviešu basketbolistu, bet vienošanās panākta tuvāk sezonas izskaņai.
“Al-Rayyan” aizvadītajā sezonā izcīnīja 14 uzvaras 16 spēlēs regulārajā turnīrā, ieņemot pirmo vietu deviņu komandu konkurencē, bet izslēgšanas turnīrā tika līdz finālam, kur piekāpās “Al Arabi” vienībai. Savukārt Arābu klubu čempionātā “Al-Rayyan” pēc bilances 3-0 grupu turnīrā ceturtdaļfinālā piekāpās nākamajai čempionei “Kuwait”.
Freimanis karjeras laikā pārstāvējis klubus teju visās spēcīgākajās Eiropas līgās, bet pēdējoreiz Latvijā spēlēja dažus mēnešus 2024./2025. gada sezonas izskaņā, pārstāvot “Rīgas Zeļļus”.